Başkanın Mesajı

Birlik başkanımız Sn. Musa ÇELİKKOL 14.08.1940 Denizli doğumludur. Evli ve  2’ si kız, 4’ ü erkek 6 çocuk babasıdır.

1968 yılında Denizli Şoförler ve Otomobilciler Odası’ nda Yönetim Kurulu Üyesi olarak Esnaf ve Sanatkarlar teşkilatımızda göreve başlamış ve 25.01.1973 yılında yapılan Genel Kurul da Denizli Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığı’ na seçilmiş olup, 36 yıl şoför esnafının her sorununun çözümünde büyük emekler sarf etmiştir. Tüm Türkiye’ nin büyük bir hayranlıkla izlediği ve tüm imkanlara sahip bir Şoförler Odasını deyim yerindeyse yeni baştan yaratmıştır. Ayrıca ilimizde bulunan tüm Esnaf ve Sanatkar camiasının sorunlarının çözümüne katkı sağlayabilmek için, 01 Mayıs 1995 yılında Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanlığı’ na seçilmiştir. Camiamızın finansman ihtiyaçlarının çözümüne katkı sağlamak  amacı ile 1995 yılı başında Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet  Kooperatifi’ nin ve 30 Nisan 1995 tarihinde yapılan Genel  Kurulda da 37 Kredi Kefalet Kooperatifimizin bağlı olduğu Denizli-Uşak İl ve İlçeleri Kredi Kefalet Kooperatifleri Bölge Birliği Başkanlığı’ na seçilmiştir.

Birlik Başkanımız Sn. Musa ÇELİKKOL ayrıca, Esnaf ve Sanatkar camiamızın zirve kuruluşu olan Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) ile, kredi ve finansman konusunda teşkilatımızın en üst kuruluşu olan Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifleri Birlikleri Merkez Birliği’ nin (TESKOMB) yönetim kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır. TESK Genel Başkanı Sn. Bendevi PALANDÖKEN  ve TESKOMB Genel Başkanı Sn. A. Kadir AKGÜL Başkanlığı’ ndaki yönetim kurullarında Tüm Türkiye’ de kayıtlı bulunan Esnaf ve Sanatkarımız için hizmet vermeye devam etmektedirler.

Esnaf ve Sanatkar camiamızın tüm sorunlarının çözümü noktasında, gece-gündüz demeden, Resmi Tatil, Bayram Günü, Cumartesi-Pazar demeksizin 24 saat boyunca telefonu sürekli açık olan ve hiçbir zorluktan yılmayan Birlik Başkanımız  Sn. Musa ÇELİKKOL, gerek İlimiz ve İlçelerimiz bazında, gerekse en üst kuruluşlarımızdaki görevleri dolayısıyla Tüm Esnaf ve Sanatkar camiamıza uzun yıllardır hizmet etmiş ve halen hizmete devam etmektedir. Başarılı hizmetlerinin artarak devam etmesini Tüm camia olarak arzu etmekteyiz.


 • Baskanın Mesajı

  Birlik başkanımız Sn. Musa ÇELİKKOL 14.08.1940 Denizli doğumludur. Evli ve  2’ si kız, 4’ ü erkek 6 çocuk babasıdır. 1968 yılında Denizli Şoförler ve Otomobilciler Odası’ nda Yönetim Kurulu Üyesi olarak Esnaf ve Sanatkarlar teşkilatımızda göreve başlamış ve 25.01.1973 yılında yapılan Genel Kurul da Denizli Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığı’ na seçilmiş olup, 36 yıl şoför esnafının her sorununun çözümünde büyük emekler sarf etmiştir. Tüm Türkiye’ nin büyük bir hayranlıkla izlediği ve tüm imkanlara sahip bir Şoförler Odasını deyim yerindeyse yeni baştan yaratmıştır. Ayrıca ilimizde bulunan tüm Esnaf ve Sanatkar camiasının sorunlarının çözümüne katkı sağlayabilmek için, 01 Mayıs 1995 yılında Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları BirDevamını Oku
 • Hava Durumu

 • ILETISIM

  • Adres : 15 Mayıs mah. 832 Sk. Esnaf Sarayı No:2 K:4 Pamukkale/Denizli

   Tel      : 0258 242 71 76 - 77

   Fax     : 0258 242 71 78

   Mail     : desob20@hotmail.com

   Link     : denizliesob.org