Haberler

Denizli Kent Konseyi Toplantısındayız.

Katılmış olduğumuz Kent Konseyi toplantısının şehrimize güzel katkılar sağlaması dileğiyle. Tüm arkadaşlara görevlerinde başarılar dileriz.

Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanım Sayın Abdulkadir Konak’ı Kütahya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanım Sayın İbrahim Yiğit ile Beraber Makamında Ziyaret Ettik.

Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanım Sayın Abdulkadir Konak’ı Kütahya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanım Sayın İbrahim Yiğit ile Beraber Makamında Ziyaret Ettik. Herşey İçin Kendisine Çok Teşekkür Ederiz.

Teskomb Genel Başkanımız Sayın Abdulkadir Akgül’ü Makamında Ziyaretimiz.

Teskomb Genel Başkanımız Sayın Abdulkadir Akgül’ü Makamında Ziyaretimiz ve İstişarelerimiz Hayırlı Olsun...

Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfedarasyonu Genel Başkanımız Sayın Bendevi Palandöken’e Ziyaretimiz

Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfedarasyonu Genel Başkanımız Sayın Bendevi Palandöken’e Ziyaretimiz ve İstişarelerimiz ile Biraradayız.

Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfedarasyonu Genel Başkan Vekili Sayın Burhan Aksak ı Makamında Başkanlarımla Beraber Ziyarette Bulunduk.

Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfedarasyonu Genel Başkan Vekili Sayın Burhan Aksak’ı Makamında Başkanlarımla Beraber Ziyarette Bulunduk. Görevlerinde Başarılar Dileriz.

Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürü Sayın Necmettin Erkan ı Ziyaretimiz.

Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürü Sayın Necmettin Erkan’ı Makamında Başkanlarımla Beraber Ziyaret Ettik.İstişarelerimiz Hayırlı Olsun...

Sn Şeniz DOĞAN ı Ziyaretimiz.

Merkezefendi Belediye Başkanımız Sayın Şeniz Doğan Hanımefendi yi Makamında Sayın İsmail Yarımca ile birlikte Ziyaret Ettik, Karşılıklı İstişarelerde Bulunduk. İlgi ve Alakalarından Dolayı Çok Teşekkür Ederiz.

Cankurtaran Ortaokulu Kütüphane Açılışındayız...

Cankurtaran Ortaokulu Kütüphane Açılışındayız... Hayırlı, Uğurlu Olsun.

Merkezefendi Belediye Başkanımız Sayın Şeniz Doğan Hanımefendinin Odalar Birliğimize Hayırlı Olsun Ziyareti...

Merkezefendi Belediye Başkanımız Sayın Şeniz Doğan Hanımefendi' nin Odalar Birliğimize Hayırlı Olsun Ziyareti... Kendilerine Ziyaretlerinden Dolayı Çok Teşekkür Ederiz.

Denizli Valimiz Sayın Hasan Karahan’ı Makamında Ziyaret Ettik.

Denizli Valimiz Sayın Hasan Karahan’ı Makamında Ziyaret Ettik.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Osman Zolan’ı Makamında Ziyaret Ettik.

Sayın Cafer BİRTÜRK ün Birliğimizi Ziyareti.

MHP il Başkanı Sayın Cafer Birtürk Ayaklarına Sağlık,Güzel Temennilerin İçin Çok Teşekkür Ederiz.

Sayın Teoman SANCARI ın Birliğimizi Ziyareti.

Chp Denizli Milletvekilimiz Sayın Teoman Sancar’a Nazik Ziyaretleri ve Güzel Temennileri İçin Birlik Yönetimi Adına Çok Teşekkür Ederiz.

Denizli Milletvekilimiz Sayın Cahit Özkan Birliğimize Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundular.

Denizli Milletvekilimiz Sayın Cahit Özkan Birliğimize Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundular. Ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ederiz. Odalar Birliğimizden Tüm Esnaflarımıza Hayırlı Cumalar,Bol Nasipler İNŞALLAH..

Denizli Akıl Çağı Okullarını Ziyaret Ettik.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut OĞUZ ,Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanım Sayın Köksal SEMERCİ ve Sayın Zorhan SANCAR ile Denizli AKIL ÇAĞI Okulları’nı Ziyarette Bulunduk. Verdikleri eğitimlerde başarılar dileriz.

Denizli Esob 2019 Yılı Olağanüstü Genel Kurulu Gerçekleştirildi.

Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği 'nce 28/04/2019 Pazar günü yapılan Olağanüstü Genel Kurulu, adil bir seçim anlayışıyla ve güzel bir katılımla gerçekleştirilmiş olup, Esnaf Camiasında uzun yıllar hizmet veren, Denizli Manavlar ve Seyyar Pazarcılar Esnaf Odası - Denizli Umum Kefalet Koop. Başkanı Sn. Mehmet Ali ERBEĞİ, büyük bir oy çoğunluğu ile Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğim

Pamukkale Belediye Başkanımız Avni Örkiyi Ziyaret Ettik.

Pamukkale Belediye Başkanımız Avni Örki’ ye başkanlarımla beraber hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Yeni görevinde başarılar dileriz. Misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederiz. ( Not : Fotoğraflara GALERİ bölümünden ulaşabilirsiniz.)

Denizli Merkezefendi Belediyesi Başkanımız Şeniz Doğan ı Ziyaret Ettik.

Denizli Merkezefendi Belediyesi Başkanımız Şeniz Doğan , Başkan Yardımcıları Necdet Yılmaz ve Fatih Çoşkun’a yeni görevlerinde başarılar dileriz. Misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederiz. (Not : Fotoğraflara GALERİ bölümünden ulaşabilirsiniz.)

Denizli Büyükşehir Belediye Bşk. Sayın Osman ZOLAN ı Ziyaretimiz.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Osman ZOLAN a, Birliğimize bağlı Oda Başkanlarımızla beraber, Hayırlı Olsun ziyaretinde bulunduk. Sayın Başkanımızın misafirperverliğinden dolayı kendilerine çok teşekkür ederiz. Başarı dolu görevler dileğiyle.. ( Not : Çekilmiş olan fotoğraflara GALERİ bölümünden ulaşabilirsiniz. )
  • Hava Durumu

  • ILETISIM