Haberler

Merkezefendi Belediyesi Başkanı Sn. Şeniz DOĞAN ile Beraber Gerçekleştirdiğimiz İDDB Toplantısı

Merkezefendi Belediyesi Başkanı Sn. Şeniz DOĞAN ile oluşturduğumuz İşyeri Denetleme ve Danışmanlık Birimi toplantımız, Sayın Oda Başkanlarımızın katılımı ile gerçekleştirilmiştir.

Ankara da Esnafımızın Sorunları İçin İstişarelerimiz Hayırlı Olur İnşallah...

Ticaret Bakanımız Sayın Ruhsan PEKCAN ve TESK Genel Başkanımız Sayın Bendevi Palandöken ile Toplantımızı Yaptık Hayırlısıyla...Esnafımızın Sorunları İçin İstişarelerimiz Hayırlı Olur İnşallah...

An İtibariyle Deha Tv’de Esnaflarımızın Sorunları İçin Canlı Yayındayız.

Bize güzel bir program hazırlayarak, en iyi şekilde ağırlayan DEHA TV ye,  Esnaf Camiamızın sorunlarına yer verdiği için teşekkürler ediyoruz.

Denizli Kent Konseyi Toplantısındayız.

Katılmış olduğumuz Kent Konseyi toplantısının şehrimize güzel katkılar sağlaması dileğiyle. Tüm arkadaşlara görevlerinde başarılar dileriz.

Teskomb Genel Başkanımız Sayın Abdulkadir Akgül’ü Makamında Ziyaretimiz.

Teskomb Genel Başkanımız Sayın Abdulkadir Akgül’ü Makamında Ziyaretimiz ve İstişarelerimiz Hayırlı Olsun...

Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfedarasyonu Genel Başkanımız Sayın Bendevi Palandöken’e Ziyaretimiz

Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfedarasyonu Genel Başkanımız Sayın Bendevi Palandöken’e Ziyaretimiz ve İstişarelerimiz ile Biraradayız.

Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfedarasyonu Genel Başkan Vekili Sayın Burhan Aksak ı Makamında Başkanlarımla Beraber Ziyarette Bulunduk.

Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfedarasyonu Genel Başkan Vekili Sayın Burhan Aksak’ı Makamında Başkanlarımla Beraber Ziyarette Bulunduk. Görevlerinde Başarılar Dileriz.
  • Hava Durumu

  • ILETISIM