Haberler

Türkiye Genelinde Yılın Ahisi Seçilen İsmet EFEOĞLU İlimizden Çıktı.

Cumhuriyet Resepsiyonuna Katılmak İçin Yılın Ahisi Seçilen Denizlili Sayın İsmet Efeoğlu ve Buldan Esnaf Odası Başkanım Sayın Nuri Ertekin İle Beraberiz.

Kosova’dan Gelen Misafirlerimizin Birliğimizi Ziyareti

Kosova’dan Gelen Misafirlerimiz Priştine Üniversitesi’nden Sayın Doç.Dr.Ergin JABLE,Bilim Uzmanı Sayın Caner ÇÜSE ve İşadamı Sayın Ali Koray BÜYÜK’e Çok Teşekkür Ederiz. Ayaklarınıza Sağlık...     (NOT ; FOTOĞRAFLAR GALERİ BÖLÜMÜNDEDİR.)

Türkiye Fotoğrafçılar Odası Başkanlarımız İle Toplantımızı Gerçekleştirdik.

Türkiye Fotoğrafçılar Odası Başkanlarımız İle Toplantımızı Gerçekleştirdik. İyi bir katılımla gerçekleştirilen toplantımızın başarılar sağlaması dileğiyle.. (NOT ; Fotoğraflar Galeri Bölümündedir.)

2019 Yılı Genel Sekreterler Semineri Başarılı Bir Katılımla Gerçekleştirilmiştir.

2019 Yılı Genel Sekreterler Semineri Başarılı Bir Katılımla Gerçekleştirilmiştir. Antalya Lykia World Hotel de yapılan Genel Sekreterler Seminerine Katılan, Tüm Genel Sekreterlerimize ve Katilimci Arkadaşlarımıza, Katılımlarından Dolayı Teşekkür Ederiz. ( Not; Fotoğraflar Galeri Bölümünde Yer Almaktadır.)

2019 Yılı Başkanlar Kurulu Toplantısı Antalya da Gerçekleştirildi.

Her yıl düzenli olarak gerçekleştirmekte olan Başkanlar Kurulu Toplantısı, bu yılda Antalya-Lykia Word Hotelde, Antaya Birlik Başkanı Sayın Adlıhan DERE nin katılımlarıyla yapılmış olup, istişare edilen konuların tüm odalarımız ve esnafımıza faydalı olmasını dileriz. Toplantimiza katılan; Antalya Birlik Başkanımız, Tüm Başkan ve Yöneticilerimize teşekkürler ederiz. (Not; Toplantı fotoğrafları Galeri bölümündedir.)
  • Hava Durumu

  • ILETISIM