DESOB TA UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMLERİ BAŞLADI.

Denizli Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği ile İŞKUR Denizli İl Müdürlüğü ve KOSGEB işbirliğinde “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi” başlatıldı.

Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği bünyemizde İŞKUR Denizli ve KOSGEB işbirliğiyle, esnaflarımıza ve esnaf adaylarına yönelik "Girişimcilik Eğitimi" başladı. PAÜ Öğretim Üyesi M. Levent Kocalan'ın sunumu ile genç girişimci adayların önünü açmak ve desteklemek amacıyla gerçekleştirilen eğitimler, farklı gruplarda ekim ayına kadar devam edecek. 

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Turgut Devecioğlu; "Girişimci adaylarının önünü açmak ve esnaflarımıza destek için düzenlenen eğitimlerimiz başladı. Kursiyerlerimize KOSGEB tarafından hibe ve faizsiz kredi desteği sağlanacaktır. Denizli'nin ekonomik yönden hak ettiği noktaya ulaşması için özgüveni yüksek, girişimci ve girdikleri iş alanlarında farklılık oluşturacak yeni bireylere ihtiyaç duyulmaktadır. Girişimcilik için esas olan cesaret, girişimcilik ve bilgi ile ilgili ilk adım olan bu eğitimi tamamlayarak bundan sonrası için iş planları hazırlayarak KOSGEB’in sunduğu desteklerden faydalanabilirsiniz. Bizler her zaman esnaflarımızın ve genç girişimcilerin yanında olmayı dürdüreceğiz." şeklinde konuştu. 


 • Baskanın Mesajı

  Hazırlanıyor... Devamını Oku
 • Hava Durumu

 • ILETISIM

  • Adres : 15 Mayıs mah. 832 Sk. Esnaf Sarayı No:2 K:4 Pamukkale/Denizli

   Tel      : 0258 242 71 76 - 77

   Fax     : 0258 242 71 78

   Mail     : desob20@hotmail.com

   Link     : denizliesob.org