DESOB İDDG BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI.

Denizli Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği, İşyeri Denetleme ve Danışmanlık Grupları (İDDG) Bilgilendirme Toplantısı, Başkan Turgut Devecioğlu’nun yönetiminde gerçekleştirildi.

İşyeri Denetleme ve Danışmanlık Grupları (İDDG) bilgilendirme toplantısında konuşan Denizli Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Devecioğlu, "Birlik bünyesinde kurulan İDDG, görevini yerine getirirken esas itibariyle danışma kurulu gibi çalışarak, yol gösterici olmalıdır." dedi.

Denizli Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanlığına bağlı farklı meslek gruplarında ki 36 oda başkanının katıldığı toplantıda konuşan Başkan Turgut Devecioğlu önemli mesajlar verdi. Başkan Devecioğlu, "Güçlerimizi ve tecrübelerimizi birleştirerek önemli şartlar altında faaliyetlerini sürdüren esnaf ve sanatkârlarımızın hak ve menfaatlerini korumak ve geliştirmek için yoğun bir şekilde çalışmaya devam edeceğiz. Hem üye esnaf ve sanatkârlarımıza hizmet etme hem de ülkemiz ekonomisine katkı sağlama noktasında bugüne kadar Türkiye'ye örnek pek çok projenin uygulamaya geçmesine katkı sağladık. Bundan sonra da birlik ve beraberlik ortamında yeni projelerle yolumuza devam edeceğiz." şeklinde konuştu.

Toplantının devamında DESOB İDDG Kurul Üyelerine bir sunum gerçekleştiren Denizli İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ramazan Kayayurt’da işyerlerindeki çalışma şartlarının uygunluğu konularında katılımcı oda başkanlarını bilgilendirdi. Kayayurt; Birlik İDDG'nin yetki ve sorumlulukları ile çalışma esasları hakkında detaylı bilgilendirmede bulundu.


 • Baskanın Mesajı

  Hazırlanıyor... Devamını Oku
 • Hava Durumu

 • ILETISIM

  • Adres : 15 Mayıs mah. 832 Sk. Esnaf Sarayı No:2 K:4 Pamukkale/Denizli

   Tel      : 0258 242 71 76 - 77

   Fax     : 0258 242 71 78

   Mail     : desob20@hotmail.com

   Link     : denizliesob.org