BAŞKAN ZOLAN’DAN, DENİZLİ ESNAF ODALARI BİRLİĞİNE ZİYARET.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (DESOB) Başkanı Turgut Devecioğlu ile birliğe bağlı esnaf odaları başkanlarını ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

Denizli Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanlığına seçilen Turgut Devecioğlu’na hayırlı olsun temennilerini ileten Zolan, “Hem hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdik, hem de Esnaf Odaları Başkanlarımız ile bir araya geldik. Esnaf camiamız ve oda yönetimlerimizin, şehrin yönetiminde aktif yer almalarını amaçlıyoruz” dedi.

DENİZLİ’DE Kİ BİRLİK VE DAYANIŞMA İLE İFTİHAR EDİYORUZ

Denizli Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Turgut Devecioğlu ve oda başkanları ile bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, esnaf odalarının şehrin ekonomisine, istihdamına, birliğine ve dayanışmasına büyük katkı yaptığını söyledi. Hep birlikte el ele gönül gönüle Denizli’nin gelişimine katkı sağlayacaklarını kaydeden Zolan “Bizim kültürümüzde esnaf denilince, güven veren, sözüne, işine ve sanatına sadık; mahallenin ve çevresinin hamisi, dürüst, ahlâklı kısacası örnek bir şahsiyet olarak algılanır. Ahilik teşkilâtı ile kentlerin sadece ekonomik yapısı değil; aynı zamanda kültür ve ahlâk anlayışı da şekillendirilmiştir. Bugün de esnafımız, halen sosyal konularda ve ahlâk anlayışıyla, toplumumuzun en önemli kesimlerinden birisidir. Bizler ülkemizin esnaflarıyla kalkınacağını biliyor, her adımımızı buna göre atıyor ve esnaflarımızı destekliyoruz. Esnaf odalarımızla düzenli olarak istişare toplantıları yapacağız. Bu ziyaretimizde de daha önce yaptığımız toplantının sonuçlarını değerlendireceğiz. Esnafımızın da oda yönetimleriyle şehir yönetimine katılmalarını amaçlıyoruz” ifadelerini kullandı.

ŞEHRİMİZE KATKI YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Denizli Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Turgut Devecioğlu da, Denizli’de ki birlikteliğin Türkiye’ye örnek olduğunu kaydederek, “Öncelikle Sayın Başkanımızın ziyaretinden duyduğumuz memnuniyeti ifade etmek istiyorum. 67 Oda Başkanı, 501 yöneticisi ve 32 bin üyesi ile Denizli Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanlığımız olarak, Büyükşehir Belediyemiz ile ortaya koyduğumuz bu güzel ortam ve etkileşim hem esnafımıza hem de şehrimize katkı sağlamaktadır. Bizler Büyükşehir Belediyemiz başta olmak üzere tüm belediyelerimizle şehrimize ve insanımıza katkı yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Ziyaretin sonunda Başkan Zolan ve Birliğe bağlı oda başkanları hatıra fotoğrafı çekildiler.


 • Baskanın Mesajı

  Hazırlanıyor... Devamını Oku
 • Hava Durumu

 • ILETISIM

  • Adres : 15 Mayıs mah. 832 Sk. Esnaf Sarayı No:2 K:4 Pamukkale/Denizli

   Tel      : 0258 242 71 76 - 77

   Fax     : 0258 242 71 78

   Mail     : desob20@hotmail.com

   Link     : denizliesob.org